Endokrinologický ústav

Prohlášení o přístupnosti

 

Oficiální webové stránky Endokrinologického ústavu jsou vytvořeny v souladu s pravidly o přístupnosti dle směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 ze dne 26. října 2016 o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací subjektů veřejného sektoru a v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy.

 

Cílem je umožnit větší přístupnost a bezbariérovost internetových stránek pro uživatele, zejména pro osoby se zdravotním postižením, tak, aby byly stránky vnímatelné, ovladatelné, srozumitelné a stabilní.

 

Webové stránky Endokrinologického ústavu jsou tvořeny podle specifikace jazyka HTML 5. Pro popis vzhledu jsou použity kaskádové styly CSS. Web je možné jej používat na různých výstupních zařízeních a podle potřeby si zvětšit velikost písma pomocí webového prohlížeče. Všechny odkazy jsou v textu vyznačeny podtržením.

 

Informace prezentované v jiných formátech

Některé informace jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, DOC, DOCX, které jsou vhodnější pro tisk. Pro zobrazení těchto dokumentů je nutné použít software k jejich prohlížení, např. Acrobat Reader či Microsoft Word Viewer, které lze stáhnout zdarma na webech jejich poskytovatelů.

 

Kontaktní údaje

Pokud na těchto stránkách objevíte problémy s přístupností, budeme vám vděční za jejich oznámení na e-mailovou adresu info@endo.cz, abychom mohli provést patřičné kroky k odstranění nedostatků.

Copyright © Endokrinologický ústav 2021

powered by FIREMNIWEBCZ

Menu